Zwycięzcy konkursów fotograficznych

Luty 2015

W lodowym konkursie przepiękne kolory na zdjęciu Przebić się przez lód zdecydowały o przyznaniu nagrody miesiąca zatem zwycięzcą jest ewelina.
Przebić się przez lód
Proste, a jednocześnie zachwycające Chłodne serca zrobione przez agata.rys.355 zwyciężyły w konkursie na monochromatyczne tło.
Chłodne serca
I wreszcie na koniec, lidia.koniec i jej fotka Tyle witamin... z dłońmi układającymi się w kształt serca i ofiarującymi serce została uhonorowana nagrodą w konkursie "Ręka".
tyle witamin...
Nagrody dla głosujących w lutym trafią do: ola.topolska, mariusz66662 i Vilemo.

Styczeń 2015

Płatek śniegu okazał się bezsprzecznie najlepszą zimową fotką, a nagroda wędruje do kamiladxd.
Płatek
Przepiękny, choć nie polski Most im. Samuela Becketta zdobył tytuł Arcyfotki w konkursie "Mosty łączą". To kolejna znakomita fotka Camposa.
Most im. Samuela Becketta
Ciągnące się W stronę słońca krzesełka ze zmęczonymi miłośnikami dwóch desek na fotce dolatana zwyciężyły w konkursie fotograficznym "Narty, łyżwy, sanki i inne deski".
Natrojowe oświetlenie
Dość mały kawałek samolotu, ale przepiękne góry poniżej niemożliwe do zobaczenia w innym sposób na zdjęciu Samolotem ponad górami to najlepsza fotka w konkursie "Samoloty". Nagroda wędruje więc do dolatana.
samolotem ponad górami
Nagrody dla głosujących w styczniu trafią do: kret19, Morranisa, jolanta.kesa i ewa.sobala.1.

Grudzień 2014

Koncepcyjnie najlepsze są chyba opłatki paulirossi, ale internet został stworzony dla kotów i najładniejszą fotkę świąteczną wykonała annwoz. Stąd Świąteczny kot zarobi na podwójnego Whiskasa po Świętach. Może Ania zdradzi nam jak się wabi?
Świąteczny kot
Dwie splecione dłonie urzekły nas najbardziej w konkursie "Czas", zatem gabdop26 za zdjęcie Ręce czasu otrzymuje tytuł Arcyfotki grudnia.
Ręce czasu
Łazienkowy konkurs wyraźnie nie trafił w gusty Arcyfotkowiczów, bo zdjęć prawie, że nie było, a tych ładnych jak na lekarstwo. Jedynie Temida pokazała ładną fotkę wnętrza pt. Nastrojowe oświetlenie i ona też otrzymuje nagrodę w konkursie. Przy czym gdyby oceniać wartość artystyczną zdjęcia niewątpliwie Chwila relaksu Kingiparchety przybliża najlepiej intymny urok łazienki ;)
Natrojowe oświetlenie
Głęboka zieleń w fotce jak z National Geographic PaulinyM zdecydowanie zasługuje na miano Arcyfotki grudnia w konkursie "Gady". Fotka ma tajemniczą nazwę Viridi Anguis. Czyżby to jakieś magiczne zaklęcie? No i może stszymon będzie znał nazwę tego zielonego węża?
Viridi Anguis
Nagrody dla głosujących w grudniu trafią do: Grazia (podwójna nagroda), Weronika.Mar, JagodaIn i jmvl.

Listopad 2014

Zwykłe sztućce tworzące Sztuczny bukiet wraz z wierszowanym opisem zwyciężyły w konkursie "Chrom". Nagroda wędruje więc do stszymona.
Sztuczny bukiet
Świeca zamknięta w lampionie rozjaśniająca mroki zimowych wieczorów autorstwa utalentowanej Lilii zostaje jedną z Arcyfotek listopada w konkursie "Znicze i świeczki".
Świeca zamknięta w lampionie
Bajeczne, jakby z obrazu Moneta Deszczowe kuleczki z samego rana to zdecydowanie najlepsza listopadowa fotka. Nagrodę w konkursie "Deszcz" zdobywa anett.
Z samego rana
Przechadzający się niczym Russell Crowe w jednej z ostatnich scen Gladiatora Rolnik Lilii to najlepsza fotografia w konkursie "Portret zawodu". Lilia zdobywa więc podwójną nagrodę w tym miesiącu.
Rolnik
Nagrody dla głosujących w listopadzie trafią do: alik, Baczmus, sylwia i MonaA.

Październik 2014

Cudowne Leśne bajki przybora w pełni zasłużyły na tytuł ArcyFotki w konkursie "Jesień". Brakuje tylko krasnoludka, ale przy takich zdjęciach nietrudno go sobie wyobrazić :)
Leśne bajki
Bieszczadzki mroczny klimat na zdjęciu Na szlaku uchwycony przez Camposa zwyciężył w konkursie "Mgła".
Na szlaku
Rewelacyjnie skomponowane zdjęcie PatrycjiWalczak pt. Niebo złote ci otworzę... okazało się najlepsze w konkursie "Odbicie".
Niebo złote ci otworzę...
Zamrożone skrzydła Ważki zwyciężyły w konkursie "Faktura" a nagroda wędruje do paularossi.
Ważka
Nagrody dla głosujących w październiku trafią do: LucyKate, anett, Gana i wiooora.

Wrzesień 2014

Przepiękna Aronia o poranku yarosa73 najlepiej zaprezentowała się w konkursie "Owoce lata", choć śliwki Lilii również zasługują na wyróżnienie.
Aronia
Wieczorne ujęcie w fotce Nocna modlitwa mirka.hedrzaka najlepiej wydobyło aurę tajemniczości w konkursie "Przydrożna kapliczka".
Nocna modlitwa
Disneyowski zamek Neuschwanstein stszymona zwyciężył w konkursie "Zabytki świata".
Neuschwanstein, gdzie Myszka Miki królem jest
Smutny, złowieszczy, przywodzący na myśl ukraińskie wydarzenia transport czołgów Lilii zdobył najwięcej Waszych głosów i jednocześnie zdobył tytuł Arcyfotki wrześniowej.
Transport
Nagrody dla głosujących we wrześniu trafią do: dolatan, andrew77, aniazna i yock.

Sierpień 2014

Urodzinowe słodkości Kingi najsmaczniej wypadły w konkursie "Coś na ząb". Wygrała więc kingaparcheta i jej Arcyfotka Sto lat!.
Sto lat!
Ciut faktycznie przekolorowana, ale jednak bardzo piękna Dolina Kondratowa Anny okazała się najlepszym letnim spotkaniem z górami.
Dolina Kondratowa
Konkurs "W ruchu" to prawdziwa kopalnia fantastycznych fotek, jednak tę najlepszą ustrzelił lokieec i jego czerwona Substancja.
Substancja
Tilt-shiftowe fotki były ciekawe, choć nie było jednej zapadającej mocno w pamięć. Wam najbardziej podobały się Lilie Lilii.
Lilie
Nagrody dla głosujących w sierpniu trafią do: Nena70, zure, agata.rys.355 i werson02.

Lipiec 2014

Najlepiej letnie szaleństwa przedstawiła JoannaAdamska w fotce No to skaczemy.
No to skaczemy!
Ptaszków było całe mnóstwo, ale najładniejsza okazała się być Francuzeczka Camposa.
Francuzeczka
W prawdziwie majestatyczną przeszłość zabrała nas najlepiej Anna i jej Zamek Moszna, chociaż rekonstrukcja 1939r. Camposa również zasługuje na wyróżnienie.
Zamek Moszna
Zdecydowanie największą popularnością i głosami cieszyła się Ulubiona sukienka. Zwycięzcą zostaje zatem kingaparcheta.
Karlobag
Nagrody dla głosujących w lipcu trafią do: Clauudia, Yorda, Yoshi i yaros73.

Czerwiec 2014

Zdecydowanie najlepszym łowcą żywiołów okazał się MarcinPielczyk, który złapał fantastyczny Gniew Thora.
Gniew Thora
Arcykomiczne Fanki profesora Mello rozbawiły Was najbardziej, a autorką zwycięskiej fotki jest Temida.
Kury na grzędzie
Słoneczny temat okazał się najtrudnieszym w wyborze najlepszej fotki bo doskonałych fotek było naprawdę sporo. Najlepsza jednak jest ta przedstawiająca Zachód słońca w Płocku autorstwa Dagmarki04. Zwyciężyła kompozycja, klimat no i pięknie sportretowany most.
Zachód słońca
Niestety nie polskie, ale chorwackie miasteczko Karlobag wydaje się najlepiej oddawać ducha konkursu, choć Ayr, Crail i Aberdour są również zachwycające. Zwyciężyła zatem pannazielona, ale wspomniane fotki jmvl są warte obejrzenia..
Karlobag
Nagrody dla głosujących w czerwcu trafią do: Andrew77, ella, Karolka i devilish_kiss.

Maj 2014

Dmuchawców majowych było całkiem sporo, ale najbardziej kreatywne podejście do tematu zaprezentowała Elyzucha i jej dmuchnięte spadochronki. Nagroda pocieszenia trafi do użytkownika bnowicka. W tym konkursie było bardzo dużo bardzo dobrych fotografii, na uwagę zasługują przynajmniej Niezapominajka, Trzykrotka i Strugi majowego deszczu.
Dmuchawce
W konkursie na nocne inspiracje, najbardziej zauroczyła nas Tajemnicza szklarnia Ani, a 5zł powędruje do dolatana.
Mystery
Najlepsze, ale też najsmutniejsze zdjęcie w konkursie Psi los wykonała AdrianaJaworska. Zdjęcie W schronisku... naprawdę przedstawia marny, psi los. Mamy nadzieję, że pieski szybko znajdą noych właścicieli! Tu link do schroniska: http://schroniskonowodwor.blogspot.com/. Nagroda dla głosującego wędruje do ilonyszwedo.
W schronisku...
Spośród 275 fotek zgłoszonych do makro konkursu najlepszą okazała się fotka Pragnienie niuniawy. Za głosy oddane w tym konkursie nagrodę wylosowała Lilia.
Pragnienie

Kwiecień 2014

Po pasjonującej walce do końca w konkursie "Moja wizyta na zamku" zwyciężyła fotka przedstawiająca Wawel autorstwa WiktoraBarona. On też zainkasuje 127zł, jako że tyle zostało zgłoszonych fotografii na ten konkurs. Nagroda pocieszenia trafi do Ani.
Zamek Wawel
W konkursie "Konie i koniki", po dokładnym przeliczeniu głosów wygrał danielszura i jego Trafny konik ;), a 5zł powędruje do stszymona.
Co w trawie piszczy
Zdjęcia zgłoszone na konkurs "Pierwsze oznaki wiosny" były na bardzo wysokim poziomie! Największe uznanie zdobyło doskonałe makro z Biedronką na Przylaszczce w wykonaniu PatrycjiWalczak. Tutaj nagroda dla głosującego wędruje do Temidy.
Biedronka na Przylaszczce
Wśród "Opuszczonych przez ludzi" miejsc najbardziej spodobał się Mostek autorstwa anity.klinskiej. Za głosy oddane w tym konkursie nagrodę wylosował wojciech.jaremek.3.
Mostek

Marzec 2014

W konkursie "Dworek polski" zwyciężyła fotka "Dworek w Piekarach" autorstwa użytkownika Anna. Ten konkurs nie cieszył się wielkim powodzeniem, fotografia przedstawia co prawda pałacyk a nie dworek, ale mieści się w opisie szlacheckiego domu mieszkalnego :) Fotka zdobyła 14 głosów.
Spośród osób głosujących w tym konkursie szczęśliwcem okazał się jmvl i zarobi 5zł.

W konkursie "Leśna ścieżka" najwięcej znajomych udało się zebrać użytkownikowi kamil.skwara.3. Oddali oni łącznie 39 głosów na fotkę "Prządki". Ponieważ jednak zwycięska fotka jakoś tak nas nie urzekła postanowiliśmy przyznać tytuł Arcyfotki użytkownikowi marta.walla za fotkę "Melancholia". Nagroda pieniężna powędruje zarówno do Kamila jak i do Marty.
Nagroda 5zł dla głosującego trafi do Marcjanny.

W konkursie "Polskie góry" zwyciężyła fotka "Bieszczady" użytkownika kamil.skwara.3. Tutaj już wątpliwości natury estetycznej nie było ;) a na fotkę oddano 33 głosy. Kamil zainkasuje więc łącznie 40zł, a nagroda dla głosującego trafi do użytkownika monikapaula.

W konkursie "Pierwsze koty za płoty" najwięcej głosów (17) zdobyła fotka użytkownika danielszura "Z zaskoczenia". Fotka bardzo ładna, kociak groźny, nagroda w pełni zasłużona!
5zł w tym konkursie trafi za oddanie głosu do Emilii.

Nie obyło się bez małych przygód z głosowaniem na własne fotki z różnych kont mejlowych oraz wrzucaniem nie swoich obrazków, ale podsumowując marzec można chyba stwierdzić, że zabawa była całkiem fajna :)