Zakończone Konkursy Fotograficzne

Lodowa fotka

Lodowa fotka

Idzie luty podkuj buty, albo chociaż zrób zdjęcie zamrożonej wody. Może to być sopel, kra, ślizgawka lub inna forma lodu. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Monochromatyczne tło

Monochromatyczne tło

Konkurs fotograficzny, w którym trzeba zrobić zdjęcie w miarę jednokolorowe tak, żeby nadawało się na tło na przykład na stronę www lub do jakiejś broszury. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Ręka

Ręka

Nadgarstek, śródręcze i palce - tylko tyle trzeba umieścić w kadrze w tym konkursie fotograficznym. Reszta kadru pozostaje do Waszej wyobraźni. Tradycyjnie 20zł otrzyma najlepsze zdjęcie i 5zł losowa osoba głosująca.

Zima, Zima, Zima...

Zima, Zima, Zima...

...pada, pada śnieg. A przed nami zimowy konkurs fotograficzny! Temat jest bardzo szeroki ale i wdzięczny - sfotografuj Panią Zimę i przyślij na konkurs fotograficzny, w którym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Mosty łączą

Mosty łączą

Zawieszone nad wodą, czasem nie wytrzymują jej rwącego pędu. Zrób zdjęcie mostu i wygraj 20zł w konkursie fotograficznym na Arcyfotka.pl. Dodatkowo 5zł dla losowej osoby głosującej.

Narty, łyżwy, sanki i inne deski

Narty, łyżwy, sanki i inne deski

Sportowo-zimowy konkurs fotograficzny na Arcyfotka.pl - zrób zdjęcie przedstawiające jakiś zimowy sport i wygraj 20zł. Dodatkowo 5zł dla losowej osoby głosującej.

Samoloty

Samoloty

Zabaw się w planespottera i uwiecznij jakiś powietrzny statek w kadrze. Konkurs fotograficzny, w którym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia

Grudzień nieodłącznie kojarzy się ze Świętami. Przypominają o tym kiczowate dekoracje w supermarketach, nadawane w kółko "Last Christmas" i jeszcze bardziej czerwona Coca-Cola. Ale Wam na pewno uda się przedstawić Święta od tej mniej komercyjnej strony. Pokażcie jakiś świąteczny zwyczaj, tradycję lub symbol. Ponieważ na Gwiazdkę jest zwyczaj dawania prezentów, w tym konkursie fotograficznym można wygrać podwójną nagrodę - 40zł za najlepsze zdjęcie i 10zł dla losowej osoby głosującej.

Czas

Czas

Każda fotografia to zaklęty w kadrze czas. W tym konkursie fotograficznym trzeba jednak bardziej dobitnie pokazać to, że nieustannie płynie i płynie. To konkurs fotograficzny, w którym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Łazienka

Łazienka

Dobre wnętrze to także piękna łazienka. Spróbujcie wejść do przybytku intymności i ustrzelić jego sekretny urok. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Gady

Gady

Zmiennocieplny konkurs fotograficzny, w którym trzeba przedstawić żółwie, krokodyle, jaszczurki, węże lub inne gadziny :) W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Chrom

Chrom

Stosowany jako antykorozyjna warstwa ochronna i jednocześnie jako metal dający przepiękny połysk w wytworach techniki ludzkiej. Zadanie w tym konkursie fotograficznym to fotografia zawierająca jakiś chromowany element. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Znicze i świeczki

Znicze i świeczki

Listopadowy, mroczny konkurs fotograficzny nawiązujący do tradycji odwiedzania grobów. Spróbujcie przy okazji uchwycić ulotny płomień znicza lub świeczki palącej się gdzieś na grobie, a może przy jakimś opuszczonym pomniku. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Deszcz

Deszcz

Pozostając w jesiennym klimacie, listopad na pewno nie odpuści nam wielu zimnych deszczów. Złapcie jeden i wrzućcie na ten konkurs fotograficzny, w którym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Portret zawodu

Portret zawodu

Konkurs fotograficzny, w którym trzeba pokazać przedstawiciela jakiegoś zawodu. Pewnie łatwiej będzie pokazać górnika niż elektryka, ale liczymy na Waszą pomysłowość. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Jesień

Jesień

Jesień w pełni, więc również na Arcyfotce nie może zabraknąć jesiennego konkursu fotograficznego. Zadanie to oczywiście przedstawienie tego co kojarzy się z jesienią - liście, deszcze, przymrozki. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Mgła

Mgła

Trochę jesienny, ale niekoniecznie, może bardziej poranno-wieczorowy konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające mgłę. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Odbicie

Odbicie

Lustrzany konkurs fotograficzny, w którym coś lub ktoś ma się odbijać. Niekoniecznie w lustrze, może w wodzie, w szybie lub w jakiejś lśniącej powierzchni. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Faktura

Faktura

Faktura, ale nie taka z VATem, tylko jako charakterystyczna cecha powierzchni jakiegoś przedmiotu. Powinna to być więc jakaś makro fotka. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Owoce lata

Owoce lata

Konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające owoce lata. Wszystko to co rozkwitło wiosną, dojrzało latem i teraz wreszcie będzie zebrane. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Przydrożna kapliczka

Przydrożna kapliczka

Przy polskich drogach, na skraju miast i wsi stoją od dziesiątek lat, a czasem stuleci. Drewniane, murowane lub wieszane na drzewach. To konkurs fotograficzny, w którym przedstawić trzeba przydrożną kapliczkę. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Zabytki świata

Zabytki świata

Konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające jeden ze wspaniałych zabytków świata. Może być polski, europejski lub z dowolnego zakątka świata, gdzie być może mieliście okazję być podczas mijających wakacji. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Transport

Transport

Czas do szkoły, pracy lub nas studia! Ale jakoś trzeba dojść lub dojechać. To konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające środek transportu. Z zewnątrz, w środku, w ruchu lub czekający dopiero na wyruszenie. A może taki, który już nigdy nigdzie nie pojedzie. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Coś na ząb

Coś na ząb

Gastronomiczny konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające pożywienie, żywność, jedzenie, posiłek, produkty spożywcze czyli cokolwiek czego ludzie potrzebują aby żyć. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Letnie spotkania z górami

Letnie spotkania z górami

Letnio-górski konkurs fotograficzny, w którym trzeba pokazać góry latem. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

W ruchu

W ruchu

Konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające ruch. Nie chcemy tutaj martwych natur, ale żywiołowe, raźne przemieszczanie się kogoś lub czegoś. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Tilt shift

Tilt shift

Niestety nie ma polskiej nazwy na ten rodzaj obiektywu, ale na ten konkurs fotograficzny można zgłaszać tylko zdjęcia wykonane obiektywami tilt-shift, ewentualnie spreparowane przy pomocy odpowiedniego oprogramowania. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Lato czeka

Lato czeka

Konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające letnie szaleństwa. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Ptak

Ptak

Konkurs fotograficzno-ornitologiczny, w którym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie przedstawiające ptaka, ptaki, ptaszki, tylko nie ptaszniki. Dodatkowo 5zł dla losowej osoby głosującej.

Ciuszki w obiektywie

Ciuszki w obiektywie

Nie tylko kobiecy konkurs fotograficzny na fotkę ukochanego ciuszka, którym chcielibyście się pochwalić. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie (w sam raz na jakiś dodatek do stroju) i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Powrót do przeszłości

Powrót do przeszłości

Konkurs fotograficzny, w którym artysta zabiera widza w podróż w przeszłość. Gdzie można ją spotkać? W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Łowcy żywiołów

Łowcy żywiołów

Zabaw się w łowcę żywiołów! Konkurs fotograficzny, w którym trzeba złapać szalejące powietrze, ogień, wodę lub ziemię w kadr. W konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Arcykomiczne!

Arcykomiczne!

Konkurs fotograficzny, w którym zdjęciem należy zaprezentować niecodzienne, zaskakujące, komiczne sytuacje. Im śmieszniej tym lepiej! W konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Słońce

Słońce

Konkurs fotograficzny ze słońcem w kadrze. Liczy się kreatywność! W konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Magia małych miasteczek

Magia małych miasteczek

Wszyscy kochamy spokojne spacery po małych, urokliwych miasteczkach. Zwłaszcza te letnie. W tym konkursie fotograficznym można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Majowa wiosna w pełni

Majowa wiosna w pełni

Ciąg dalszy wiosennych impresji! Ale w tym konkursie można zgłaszać tylko fotografie wykonane w maju (niekoniecznie w tym roku). Do wygrania 20zł za najlepszą fotkę i 5zł dla losowej osoby głosującej. Akceptowane są tylko fotki w oryginalnym rozmiarze.

Nocne inspiracje

Nocne inspiracje

Konkurs fotograficzny, w którym bohaterką ma być noc. Nie jest łatwo wykonać dobre zdjęcie w nocy, ale liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność. W konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Psi los

Psi los

Konkurs fotograficzny, w którym możecie pokazać najlepszych przyjaciół człowieka. W konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Makroarcyfotka

Makroarcyfotka

Konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające żywą lub martwą naturę w przybliżeniu, w tak zwanym trybie makro. W konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Moja wizyta na zamku

Moja wizyta na zamku

Konkurs fotograficzny, w którym można zgłaszać fotki przedstawiające zamek. Konkurs sponsorowany jest przez portal www.castles.today. Aby zgłosić fotkę na ten konkurs trzeba zaakceptować regulamin serwisu castles.today. Zdjęcia po zgłoszeniu dostępne będą na portalu Arcyfotka.pl oraz w serwisie www.castles.today. W tym konkursie można wygrać nawet 250zł. Nagroda pieniężna uzależniona jest od liczby zgłoszonych fotografii - każda fotka to dodatkowe 1zł, przy czym maksymalna wysokość nagrody to 250zł. Dodatkowo dla losowej osoby głosującej mamy 10zł.

Konie i koniki

Konie i koniki

Na ten konkurs fotograficzny można zgłaszać fotki, w których głównym bohaterem jest koń. Może to być hucuł, arab, anglik, może być nawet konik morski :) Do wygrania 20zł oraz 5zł dla losowej osoby głosującej.

Pierwsze oznaki wiosny

Pierwsze oznaki wiosny

W niektórych miejscach już ją widać, a w innych pojawi się już za chwilę. Wywołajmy wiosnę w konkursie fotograficznym na jej pierwsze oznaki. W konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie pokazujące budzącą się do życia przyrodę oraz 5zł dla losowej osoby głosującej.

Opuszczone przez ludzi

Opuszczone przez ludzi

Pozostały po nich może tylko ruiny, a może trzymają się w całkiem niezłym stanie, ale ludzka noga już po nich nie stąpa. Znajdź i sfotografuj jakieś opuszczone miejsce, ruiny, zapomniane przez ludzi pamiątki z przeszłości i wygraj 20zł za najlepsze zdjęcie. Dodatkowo losowa osoba głosująca otrzyma 5zł.

Dworek polski

Dworek polski

Szlachecki, wiejski dom mieszkalny. Nie zostało ich zbyt wiele, ale może uda Wam się znaleźć ten wyjątkowy, romantyczny, pamiętający jeszcze niejedno powstanie. W tym konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Leśna ścieżka

Leśna ścieżka

Zagubione z dala od cywilizacji, a może całkiem blisko, ale zupełnie nieznane. Jakie są leśne ścieżki? W tym konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Polskie Góry

Polskie Góry

Bieszczady, Karkonosze, Tatry, Beskidy, a może tylko kawałek Jury. Takie właśnie fotki możesz wrzucać tutaj :) W tym konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Pierwsze koty za płoty

Pierwsze koty za płoty

Kot jaki jest każdy widzi :) Ale na pewno Twój jest wyjątkowy. Pokaż swojego kociaka w konkursie i wygraj dwie dychy w sam raz na kilka opakowań Whiskasa. W tym konkursie można wygrać 20zł za najlepsze zdjęcie i 5zł dla losowej osoby głosującej.

Romantyczne wnętrze

Romantyczne wnętrze

Pięknie udekorowany salon, sypialnia, łazienka, a może po prostu kącik pod łóżkiem :) To tylko konkurs przykładowy, więc jeszcze nie było fotek.